Par laika apstākļiem un ekipējumu 28. Oktobris

EKIPĒJUMS,
kurš Tev noteikti jāpaķer līdzi uz RINGU:
- pieres lukturis
- (!) SAVU DZERAMTRAUKU, kuru nolikt uz pit-stopa galda! Plastmasas glazītes nenodrošināsim, bet colu, karstu cidoniju dzērienu un vēl šo to gan!
- siltas maiņas drēbes (+cimdi, cepure)
- maiņas apavi
- dvielis
- draugs/i, kuri Tevi atbalsta
- auksts aliņš, kuru iedzert pēc RINGA pieveikšanas
- skaidru naudu kādai uzkodai no B Burgers!
Ir jāiet... RINGĀ!


Atceries, lai izietu RINGU, Tev būs jāveic 12 (2,5km~ gari) apļi vai arī jāiztur 12 stundu ilgais kontrollaiks.
Tātad RINGU varēs iziet gan izturīgie, gan ātrie! janis_bkrings

Intervija ar pagājušā gada dalībnieku 21. Oktobris

Neliela ekspress intervija ar pagājušā gada RINGA dalībnieku Jāni, lai iedrošinātu tos, kas vēl nav izlēmuši, kur pavadīt 29. oktobri!
- Kāpēc pieteicies RINGAM, Jāni?
- Pieteicos, jo vēlējos pavadīt sestdienu svaigā gaisā un pie reizes pastiprināti pārbaudīt savu fizisko formu un garīgo noturību.
- Kas bija grūtākais RINGĀ?
- Grūtākais gan fiziski, gan emocionāli bija uzkāpt kalnā, kad tajā esi jau deviņas reizes pirmstam kāpis.
- Tu minēji, ka RINGS bija izdevies un labs pasākums. Kas to padarīja labu?
- Labs pasākums rodas no labas organizatoriskās komandas, un BK čaļi slīpē visu līdz pēdējam! Tas, un tad paša cilvēka dzīvesprieks ir laba pasākuma garantija.
- Kāpēc Tu ieteiktu citiem piedalīties RINGĀ?
- Kā galveno iemeslu varu minēt to neizmērojamo gandarījuma sajūtu kāda ir, kad esi to visu izdzīvojis! Un iziet RINGU nav sarežģīti, vajag tikai pacīnīties ar sevi!

janis_bkrings

Atbildes uz biežākajiem jautājumiem 4. Oktobris

Vai būs slapji?
Pastāv iespēja saslapināties, jo trasē vietām ir gara zāle, šur tur ir purvains, kā arī šķēršļi prasa spēku un veiklību. Taču viss ir atkarīgs no Tevis un laikapstākļiem. Tieši tāpēc trasē tiks nodrošināta vieta, kurā var brīvi iziet ārā, lai atpūstos, pārģērbtos, paēstu un sasildītos.

Cik kilometrus būs jāveic?
Trases garums būs aptuveni 30km. Ātrākie trasi spēs veikt 6 stundās.

Cik sķēršļi būs trasē?
Gluži kā boksa ringā katrs raunds kļūst grūtāks, arī šeit ik pa laikam, vadoties pēc līdera tempa, tiks atvērti jauni šķēršļi. Kopējais šķēršļu skaits nepārsniegs 12.

Vai ir kāds obligātais ekipējums?
Nepieciešams lukturis un cimdi!

Vai būs pieejams silts ūdens?
Būs iespēja uztaisīt tēju un dabūt nelielas uzkodas. Atceries paņemt uzturvērtībā labu pārtiku un sporta dzērienus!

uzņēmēju sienas

Ilgi nedomā, ir jāiet... ringā!

Jurģis, Baltais Kalns - sajūtu inženieri

27 dienas līdz mērces smēdei! 2. Oktobris

Dziļi Baldones mežos būvejam BK MEŽKALNU RINGA šķēršļus!
Te, lūk, top kaut kas elektriski labs! Kas tas diez būs?

skerslis2

Baidies, bet rīkojies! Piesakies RINGAM!

Mārtiņš, Baltais Kalns - sajūtu inženieriPaldies par dalību! 7. decembris

BK Komanda


Lūk, arī pasākuma organizatori, kas dienu un nakti darbojās, lai BK MEŽKALNU RINGS priecētu jūs!
Organizatoru komandas vārdā saku lielu paldies ikvienam, kurš uzdrīkstējās stāties pretī MEŽKALNU RINGAM!
Leģendām apvītā Lāča galva, kas bija galvenā ringa trofeja, aizceļoja pie vīra, kurš spēja divkārt pārsniegt BK uzstādīto latiņu, veicot 32 raundus jeb 64km ar 4480m pa vertikāli!

Draugi, uz tikšanos nākošajā ringā!
Ir jāiet... ringā!

3. Decembris

LNT mezkalni
Rit jau burtiski pēdējie sagatavošanās darbi ringam. Nav vairs diena vai nakts, ir tik tāds nebeidzams skrējiens tagad sācies. Tiek vests un nests kopā viss ekipējums - smagā un vieglā tehnika. Strādājam bez atelpas, lai pasākums izdotos kā vēl nekad. Šodien kopā ar LNT izstaigājām ringu, izstāstīju par pāris šķēršļiem, kā arī par GALVU, kas būs īpašais BK uzdevums, kas priecēs atsevišķus indivīdus, kuriem "paveiksies". Ja vēl neesi paguvis pieteikties ringam, tad nekavējies, jo vietu skaits ir ierobežots!


Ir jāiet... ringā!

Mārtiņš, Baltais Kalns - sajūtu inženieri

2. Decembris Noklausies, kas sakāms ringa galvenajam tiesnesim Mārtiņam no Baltais Kalns, un nekavējoties piesakies!

30. Novembris Jagrs Gogorovičš stāsta par to, kas uzbūvēts ringā brīvdienās!

25. Novembris Mārtiņš Rudzītis stāsta par pasākumu

23. Novembris Tā izskatās viens no šķēršļiem - "uzņēmēja sienas"

22. Novembris, 13 dienas un 9 stundas līdz startam!

šķēršļi

Tumsa nav šķērslis. Ieslēdzam gaismas un turpinām darbu. Šodien uzslējām nelielu daļu no šķēršļiem, kuri padarīs virzību pa ringu līdzīgu stratēģijas spēlei. Distanci līdz galam spēs veikt tie, kuri virzīsies ar prātu cauri ringam. Spēks nekam nederēs, ja nav prāts. Būs interesanti skatīties uz dalībniekiem, kas kopā darbosies, lai viens otram palīdzētu veikt apļus līdz uzvarai.
Bāzes nometnes iekārtošanā un marķējuma izlikšanā liksim lietā pieredzi, kas gūta piedaloties kalnu skrējienos Spānijā, Itālijā, Šveicē, Ķīnā un Japānā. ...jā, domāju, ka tās noteikti būs jaunas vēsmas Latvijā šāda tipa pasākumos.

Tā strādājis mežā kā šodien laikam vēl nebiju.
Darbojamies un būvējam augšā ringu.
Būs skarbi labi un jautri!
Būs forši!

/Mārtiņš, Baltais Kalns - sajūtu inženieri

20. Novembris

mezkalni

Šodien kopā ar saimnieku, mežu ainavistu, izstaigājām vēlreiz ringu un apspriedām šķēršļus, ar kuriem 5. decembrī drosminiekiem nāksies pacīnīties. Tas noteikti būs kaut kas Latvijā vēl nebijis!

Iztiksim bez riepām un dzeloņdrātīm. Lietosim to, kas mums Latvijā ir gana, - daba. Tā, lūk, bildē ir bāzes māja, ap kuru 5. decembrī arī notiks visa dalībnieku instruktāžā, kā arī blakus būs starta/finiša zona ar karsto dzērienu un uzkodu galdiem. Šo zonu esam jau nodēvējuši par "kambari". Tātad pie bāzes mājas būs "kambaris".

No 12 dotajām kontrollaika stundām 4 būs gaismā, bet atlikušās 8 trasē daļēji būs tumsa. Lielāko trases daļu izgaismos milzīgie slēpošanas trases prožektori, un, ziniet, skats uz trasi naktī ir varens! Ja negribās pašam pacīnīties ar kalniem, tad noteikti ieteiktu braukt skatīties, kā citi to dara, pacept gaļu un padancot pie mūzikas. Laikam varētu teikt, ka būs 12 stundu meža ballīte! Pašlaik savu dalību pieteikuši vairāki vīri no militārā sektora, kā arī daiļas dāmas no Rīgas augstskolām. Ar pieteikšanos nekavējies, jo vietu skaits šoreiz uz šo pasākumu mums ir noteikts! Kas pirmais nāks, tas pirmais tiks ringā! Tā. Tas īsumā par jaunāko.

/Mārtiņš, Baltais Kalns - sajūtu inženieri


18 dienas līdz BK: MEŽKALNU RINGS (2km; 140m+) x RAUNDI 17. Novembris

mezkalni

Aktīvi ar komandu plānojam un būvējam šķēršļus Mežkalnos, kas liks trases dalībniekiem pamatīgi pasvīst. Neuztraucieties! Šoreiz ūdens šķēršļi izpaliks un peldēt pāri un apkārt neliksim, bet dubļi un slapjums noteikti būs.

Cik esmu skrējis pa kalniem dažādās vietās pasaulē, varu teikt, ka šis aplis būs arī kā mazs kalnu maratons, jo praktiski lielākā daļa no trases jeb ringa ir kalni augšup un lejup. 6-7 apļi un kājas jau liks manīt par sevi, kā arī būs savākts praktiski 1km pa vertikāli, kas ir 3 Televīzijas torņi. Būtiski neaizmirst, ka šīs nav sacensības, bet gan spēle, par kuras uzvarētāju tiks pasludināts jebkurš, kurš spēs veikt mūsu noteikto raundu (apļu) skaitu! Ja vēl neesi pieteicies, tad, lūk, te to var izdarīt:

/Mārtiņš, Baltais Kalns - sajūtu inženieri